Поврзете се со нас

НБА

„Шектин а фул“ во полн сјај: Гобер со чекори кои се гледаат од авион, Вилијамс со шокантен имиџ…(ВИДЕО)

Објавено

на

„Шектин а фул“ никогаш не разочарува, а за тоа секогаш најзаслужни се актерите во НБА лигата, оние на теренот, а понекогаш и надвор од арените.

Шекил O’Нил секогаш е подготвен за шоу и со своите колеги од ТНТ се изнасмеа на моментите кои ја одбележаа минатата седмица. Се работи за ситуации кои се комични, навистина посебни и привлекоа внимание, листа која ќе можете да ја погледнете во следниве четири ипол минути.

Реклама
Реклама
Реклама

Популарни