Поврзете се со нас

Балкан

Рома и Галатасарај го потврдија трансферот на Ѕаниоло

Рома и Галатасарај и официјално го потврдија трансферот на италијанскиот репрезентативец, Николо Ѕаниоло кој во иднина ќе го носи дресот...

Реклама
Реклама href="https://www.makpetrol.com.mk/goriva/"> Makpetrol