Поврзете се со нас
blank blank

Евролига

Стигна и официјална потврда: Сезоната во Евролигата и Еврокупот е завршена!

И официјално е прогласен крај во двете најквалитетни кошаркарски натпреварувања на стариот континент-Евролигата и Еврокупот. Ова беше потврдено по состанокот...

Реклама
Реклама

Facebook