Поврзете се со нас

ТЕНИС

Скандал во Франција: Тенисери имаа физички дуел, судијата ги раздвојуваше (Видео)

JSJSJSJSJSJSJSJSJSJSJSJSJD pic.twitter.com/I7RyeiXpSM — Imad (@Imad__26) September 29, 2022 Тенисерите понекогаш знаат да влезат во вербален дуел за време на мечевите,...

Реклама
Реклама