Поврзете се со нас

Франција

Галтие го „закачи“ Нејмар: Примивме глупав гол…(ВИДЕО)

Пари Сен Жермен остана без можност за еден трофеј во оваа сезона и тоа во Купот на Франција каде доживеа...

Реклама
Реклама href="https://www.makpetrol.com.mk/goriva/"> Makpetrol