Поврзете се со нас

Фед куп

Тенисерките ќе играат во финалето на Били Џин Кинг Купот

Женската тениска репрезентација на Македонија оствари триумф над Косово во полуфиналето на Били Џин Кинг Купот. Оваа победа значи дека...

Реклама
Реклама href="https://www.makpetrol.com.mk/goriva/"> Makpetrol