Поврзете се со нас
blank blank

Формула 1

Шефот на Ред Бул повлече паралела меѓу Хамилтон и Ферстапен: Во Мерцедес успева и возач на Вилијамс

Шефот на Ред Бул, Кристијан Хорнер во своето последно интервју направи паралела меѓу пилотот на Мерцедес и актуелен шампион, Луис...

Реклама
Реклама

Facebook