Поврзете се со нас

Европски купови

ЕХФ потврди дека Еурофарм ќе се пласира директно во групната фаза на Лигата на Европа

Македонскиот вицешампион Еурофарм Пелистер и во новата сезона ќе се натпреварува во Лигата на Европа, а Европската ракометна федерација денеска...

Повеќе вести
Реклама
Реклама