Поврзете се со нас

Германија

Упамекано побарал помош од оперски пејач за да реши проблем на теренот

Членот на Баерн Минхен и воедно француски репрезентативец, Дајо Упамекано откри дека соработува со оперски пејач за да реши проблем...

Реклама
Реклама href="https://www.makpetrol.com.mk/goriva/"> Makpetrol