Поврзете се со нас

Карате

Три медали од „Гран при Кроација“ за каратистите на „Макпетрол“

Стефан Стојановиќ се закити со сребро, а Јована Мицовска и Данило Божовиќ освоија бронзени медали на меѓународниот карате турнир „Гран...

Повеќе вести
Реклама
Реклама