Поврзете се со нас
blank blank

Технологија

Sony го претстави A6300, фотоапарат со најбрз автофокус

Sony го претстави последниот во линијата на фотоапарати без огледала, моделот α6300. Фотоапаратот има ненадминат 4D FOCUS систем кој го...

Реклама
Реклама