Поврзете се со нас

НБА

Лејкерс го „шутна“ Вестбрук во трејд во кој беа вклучени осум играчи

Тимот на Лос Анџелес Лејкерс се реши да направи сериозни промени во играчкиот кадар по лошите резултати во досегашниот дел...

Реклама
Реклама href="https://www.makpetrol.com.mk/goriva/"> Makpetrol