Поврзете се со нас

Европски првенства

Секогаш повеќе со Евротип!

Објавено

на

Спортските обложувалници Евротип се едни од лидерите во приредување на спортските игри на среќа во Македонија.

Низ годините на успешно и одговорно работење Евротип ја заслужи довербата на своите клиенти за кои секогаш се труди да подготви богата и разновидна понуда на обложување, со голем број на натпревари кои помагаат секој играч да ја најде вистинската игра за себе.

Довербата и сигурноста на клиентите, Евротип ја гради преку редовната исплата на нивната добивка. Евротип постојано ја зголемува својата понуда со воведување нови игри со најдобрите коефициенти, бонуси за играчите и ги следи најновите светски трендови во областа на спортското обложување.

Во Евротип пронајдете ги опциите како Early Payout која е единствена во Македонија, добитните Bet Builder понуди дополнати со највисоките коефициенти. Тука е и опцијата Cashout достапна во секое време и во било кое уплатно место. Со Евротип бидете во тек со Европското фудбалско првенство, Копа Америка и сите спортски настани во светот.

Во повеќе од 140 уплатни локации со пријатен и модерен амбиент, Евротип на своите корисници им нуди можност за следење на голем број спортски настани на кои можат да се обложуваат. Професионалниот однос на вработените и одличните угостителски услуги во нашите спорт кафеа се препознатливи за сите посетители на нашите објекти и се одлична можност за дружење и забава.

Евротип е општествено-одговорна компанија која преку разновидни спонзорства, донации и хуманитарни акции, секогаш се грижи за различните потреби и доброто на целокупната заедница.

Евротип, место каде секогаш добивате повеќе!

Реклама
Реклама
Реклама

Популарни