Поврзете се со нас

Свет

Партија за паметење во Франција: Кога голманот ќе запише 19 одбрани и ќе биде меѓу најдобрите стрелци во екипата (ВИДЕО)

Екипата на Нант изминативе години беше актуелна за македонската јавност поради настапите на Кирил Лазаров, но таа приказна е веќе...

Реклама
Реклама