Поврзете се со нас
blank blank

Англија

Агуеро за незаборавниот инцидент во историскиот успех: Погледнете го лудакот, тоа е лице на убиец! (Видео)

Серхио Кун Агуеро е еден од најдобрите напаѓачи кои некогаш заиграле во англиската Премиер лига, а добар доказ за тоа...

Реклама
Реклама

Facebook