Поврзете се со нас

Американски спортови

НХЛ фановите воодушевени од „олд-скул“ тепачка во која уживаа и судиите (Видео)

Хокеарските натпревари често знаат да донесат брутален бонус за фановите, а тоа се тепачките кои и натаму се еден вид...

Повеќе вести
Реклама
Реклама