Поврзете се со нас

Европски купови

Остана без заб: Потфрлање на топка заврши со нокаут на судијата (ВИДЕО)

Спортот знае да донесе чудни, бизарани ситуации, а токму една таква видовме на дуелот меѓу Венеција и Литкабелис во Еврокупот....

Повеќе вести
Реклама
Реклама href="https://www.makpetrol.com.mk/goriva/"> Makpetrol