Поврзете се со нас

Европски првенства

Шортс по триумфот во Гевгелија: Се чувствувам како Македонец

Ти-Џеј Шортс уште еднаш потврди дека е големо засилување за македонската кошаркарска репрезентација и вечерва имаше клучен ефект во драматичниот...

Реклама
Реклама href="https://www.makpetrol.com.mk/goriva/"> Makpetrol