Поврзете се со нас

АБА лига

Признание за асот на „штрковите“: Кук од МЗТ е играч на колото во АБА лигата (ВИДЕО)

МЗТ Скопје направи изненадување и го „зема скалпот“ на Цедевита Олимпија во АБА лигата, победа која може многу да значи...

Реклама
Реклама href="https://www.makpetrol.com.mk/goriva/"> Makpetrol