Поврзете се со нас

Италија

Арсенал не е единствениот кој му се заканува на Јувентус: Два премиерлигаши ни дишат во врат

Џовани Карневали вчера попладне испрати ултиматум до Јувентус околу ангажманот на Мануел Локатели, фудбалерот кој импресионираше со својата храброст и...

Реклама
Реклама