Поврзете се со нас

Лига на шампиони

Митревски блескаше и му ја донесе првата победа на Порто во ЛШ (ВИДЕО)

Македонскиот репрезентативец, Никола Митревски со фантастична партија беше еден од креаторите на првата сезонска победа на Порто во Лигата на...

Реклама
Реклама href="https://www.makpetrol.com.mk/goriva/"> Makpetrol