Поврзете се со нас

Репрезентација

Надежите го добија распоредот за квалификациите за ЕП: Тргнуваме со Шведска, завршуваме со Грузија

Македонската репрезентација до 21 година денеска ги дозна ривалите за квалификацискиот циклус за Европско првенство кое во 2025 година ќе...

Реклама
Реклама href="https://www.makpetrol.com.mk/goriva/"> Makpetrol