Поврзете се со нас
blank blank

БИБЛ лига

Титула за тимот од Гевгелија: Блокотехна ја освои БИБЛ лигата!

Македонскиот кошаркарски прволигаш Блокотехна е освојувач на овогодишното издание на БИБЛ регионалната лига. Избраниците на Марјан Илиевски во финалето славеа...

Реклама
Реклама

Facebook