Поврзете се со нас
blank blank

КОШАРКА

НБА Топ 10: Кари погоди чудесна тројка со една рака, моќно забивање на Вестбрук против Детроит (ВИДЕО)

НБА лигата секогаш нови специјални моменти и потези, меѓутоа кога се во прашање таквите ситуација само за оние најдобрите има...

Реклама
Реклама