Поврзете се со нас

Лига на шампиони

Нагелсман се сомнева во информацијата на ПСЖ: Мбапе ќе игра против Баерн

Килијан Мбапе принудно го напушти последниот натпревар на ПСЖ, а клубот подоцна објави дека заработил повреда која ќе го оддалечи...

Реклама
Реклама href="https://www.makpetrol.com.mk/goriva/"> Makpetrol