Поврзете се со нас

Ватерполо

Унгарија падна во Сплит, Хрватска е нов европски првак во ватерполо

Селекцијата на Хрватска е нов европски шампион во ватерполо и тоа откако вечерва во големото финале во Сплит беше подобра...

Реклама
Реклама href="https://www.makpetrol.com.mk/goriva/"> Makpetrol