Поврзете се со нас
blank blank

Свет

Ѓуроски двоцифрен, Валјадолид ја прекина победничката серија на Аликанте

Македонскиот репрезентативец, Стојан Ѓуроски имаше двоцифрен учинок на пресметката против Реал Валјадолид во втората лига на Шпанија. Членот на Аликанте...

Реклама
Реклама