Поврзете се со нас

Таблоид

Судот во Барселона донесе одлука, Алвес оди зад решетки

Поранешниот бразилски репрезентативец и некогашен играч на Барселона, Јувентус, Севилја и Пари Сен Жермен, Дани Алвеш е прогласен за виновен...

Повеќе вести
Реклама
Реклама