Поврзете се со нас

Таблоид

Икарди се бори за место во ПСЖ, Ванда жестоко се забавува: Непознат маж ги бакна градите на Аргентинката (ВИДЕО)

Објавено

на

Мауро Икарди и Ванда Нара се приказна која долго трае, приказна, љубов исполнета со многу скандали, подеми, падови, драма…што прават да бидат интересни за јавноста.

Фудбалерот во моментов се бори за своето место во ПСЖ, додека неговата сопруга се одмара на Ибица каде и жестоко се забавува во друштво на нејзината сестра Заира Нара. Тие беа на забава од која излезе снимка која дефинитивно нема да му се допадне на Икарди со оглед на тоа што непознат маж ги бакна бујните гради на Аргентинката.

Нејзината сестра ја советуваше тоа да го избрише, меѓутоа некој тоа за брзо време го архивираше што дефинитивно може да и донесе проблеми на Ванда со напаѓачот на „светците“.

Реклама
Реклама
Реклама

Популарни