Поврзете се со нас

Европски првенства

Најпознатата навивачка повторно во центарот на вниманието: Атрактивната Марта го запали „Вембли“ (ФОТО)

Објавено

на

Навивачите се присутни на ова Европско првенство, а на трибините можевме да видиме многу убави, атрактивни навивачки од стариот континент.

Меѓутоа една дефинитивно се издвои тоа е Марта Барцок од Полска која беше прогласена за мисица на претходниот шампионат во 2016 година.

Марта знае како да го привлече вниманието, таа претходно ја подреше својата Полска која беше елиминирана уште во групната фаза, па така сега одлучи да се упати и јави од „Вембли“ од средбата меѓу Шпанија и Италија каде на трибините доминираше со длабокото деколте.

Реклама
Реклама
Реклама

Популарни