Поврзете се со нас

НБА

НБА Топ 10: Бренам го „постеризираше“ Леброн (ВИДЕО)

Објавено

на

Богата беше петочната програма во НБА лигата, натпревари од кои потоа беа избрани најдобрите потези на денот.

Мајсторијата број еден е дело на членот на Сан Антонио Спарс, Бренам кој имаше моќно забивање и го постеризираше легендарниот Џејмс.

Реклама
Реклама
Реклама

Популарни