Поврзете се со нас

НБА

НБА Топ 10: „Бикот“ Карузо леташе високо против Мемфис (ВИДЕО)

Објавено

на

НБА лигата ни донесе нови возбудувања, а од новите натпревари ја имаме и најновата Топ листа на која имаме десет мајстории.

Одбројувањето започнува со тимската акција на Оклахома Сити Тандер, додека пак истото завршува со соло акцијата во режија на Алекс Карузо од редовите на Чикаго Булс.

Реклама
Реклама
Реклама

Популарни