Поврзете се со нас

Евролига

Евролига Топ 10: Шоу на „кралевите“, „црно-белите“ го запалија Белград со моќен цепелин (ВИДЕО)

Објавено

на

Пред нас е двојна програма во Евролигата што значи не очекуваат доста натпревари и многу возбудувања на терените, па како загревање за тоа што следува ги имаме најубавите потези од 23. коло.

Лидер на најновата Топ 10 листа се „кралевите“ со неколку мајстории за кратко време, блокада на Поарје, па брза контра и реализација во режија на Кампацо и Муса.

Реклама
Реклама
Реклама

Популарни