Поврзете се со нас

НБА

НБА Топ 10: Јокиќ и Леброн се надмудруваа, Ембид со моќна атракција до местото број еден (ВИДЕО)

Објавено

на

Започна плејофот во НБА лигата, а првите победи ги однесоа екипите на Денвер Нагетс, Њујорк Никс, Минесота Тимбервулвс и Кливленд Кавалирс.

Од четирите соочување ги имаме најдобрите десет потези, мајстории во режија на Јокиќ, Џејмс, Ембид, Мари, Рид, Гордон…

Cup tree provided by Sofascore
Реклама
Реклама
Реклама

Популарни