Поврзете се со нас

НБА

НБА Топ 5: Фантастична асистенциија на Ирвинг, Мен со екстра забивање против Далас (ВИДЕО)

Објавено

на

Минесота Тимбервулвс, Далас Маверикс и Индијана Пејсерс славеа на плејоф натпреварите кои рано утрово се одиграа во НБА лигата.

Имеше голема борба во трите арени, а од трите средби се селектирани пет најдобри потези, поточно толку брои најновата Топ листа.

Го имаме во акција Бил и Јубенкс, Ирвинг со страшна асистенција против Клиперс, Мен со атракција против Далас…

Реклама
Реклама
Реклама

Популарни