Поврзете се со нас

НБА

НБА Топ 10: Моќниот цепелин на Мемфис е без конкуренција (ВИДЕО)

Објавено

на

Доста екипи беа активни во НБА лигата, па од осумте средби ги имаме најубавите акции на денот.

Топ листата се отвара и се затврата со фантастични цепелин мајстории во режија на Јута Џез и Мемфис Гризлис.

Ова за најдобрите потези во кои „пукаат“ атракции од сите страни.

Реклама
Реклама
Реклама

Популарни