Поврзете се со нас

НБА

НБА Топ 10: Јокиќ побрз од сирената, шоу на Инграм и Робинсон (ВИДЕО)

Објавено

на

Девет натпревари се одиграа во НБА лигата, пресметки во кои подобри беа гостинските тимови со издвоени пет победи од страна на Феникс Санс, Индијана Пејсерс, Атланта Хокс, Орлано Меџик и Њу Орлеанс Пеликанс.

Стандардно од дуелите беа избрани најдобрите потези и најновата листа брои десет мајстории, одбројување кое започнува со тројката на Јокиќ со звукот на сирената, а завршува со шоута во режија на Инграм и Робинсон.

Реклама
Реклама
Реклама

Популарни