Поврзете се со нас

Типување

Mozzart дава најголеми квоти на свет: Италија 1,65, Швајцарија 1,87 и Еквадор 1,80!

Објавено

на

Никаде на планетата нема да најдете поголеми квоти! Редовна чест со елитните натпревари во Mozzart.

Букмејкерите на Mozzart немаат намера да попуштат. За денес подготвија три поклон квоти од собирот на најдобрите селекции на Стариот континент и Копа Америка, кои во секој момент ќе имаат најголеми коефициенти на свет!

Проверете, навистина е така.

Mozzart ти нуди можност да освоиш 50.000 денари секој ден за време на Европското првенство. Сè што е потребно  да направиш е да го ПРОМАШИШ ТИКЕТОТ. За што се работи?

За време на Европското фудбалско првенство, тикетот со најголема погодена квота, а со само еден промашен пар, освојува 50.000 денари. И така секој ден! Тикетот мора да содржи најмалку четири парови кои се играат тој ден, при што еден пар од тикетот задолжително мора да биде од Европското првенство во фудбал.

Италија – Велс (недела, 18.00), кец 1,65

Италијанците првите две кола од групната фаза покажаа највеќе од сите репрезентации на ЕУРО. Избраниците на Роберто Манчини најпрво ја поразија Турција, а потоа и Швајцарија со по 3:0, делуваат расположено и истакнаа дека се сериозни кандидати за освојување на титулата. Ривал во последното коло од групата им е Велс, кој изненадувачки е второпласиран со четири бодови. На стартот ремизираше со Швајцарија, а неодамна ја совлада Турција со 2:0 и е на чекор од проаѓање во вториот круг. Меѓусебно овие две репрезентации имаат одиграно пет дуели, каде Азурите имаат забележано четири победи, додека пак Велс само една.

Швајцарија – Турција (недела, 18.00), кец 1,87

Дуелот меѓу Швајцарија и Турција е секако судир на две репрезентации кои потфрлија на ова ЕУРО. Швајцарците имаат бод од првиот дуел против Велс, додека пак Турците се без бодови на салдото со 0:5 гол разлика. Во меѓусебните двобои, Турците имаат три победи, додека пак Швајцарците славеа два пат, а последниот пат се сретнаа во 2008 година. Турција веќе ги спакува куферите, но никој не смее да ја потцени.

Венецуела – Еквадор (недела, 23.00), двојка 1,80

Венецуела и Еквадор не можат да се пофалат со начинот на кој го отворија овогодинешниот Копа Америка. Ла Винотино во првото коло загуби од Бразил со 3:0, додека пак впечатокот го поправи пред три дена со ремито против Колумбија, а за тој подвиг најзаслужен е голманот Фаринез кој брилјираше. Од друга страна пак, Еквадор доживеа минимален пораз од Колумбија, но Ел Три се надева дека од дуелот против Венецуела ќе стартува со позитивна серија. Во меѓусебните дуели, Еквадор во последно време е подобар, а најчесто дуелите завршуваат со реми.

Зарем има подобар начин од тоа да го поминете летото гледајќи репрезентативен фудбал, со ладно пиво и тикети со вашите добитни комбинации? Совршено! Mozzart ви нуди единствена можност да добиете пакет од 24 пива Скопско за време на Европското фудбалско првенство!

Македонската фудбалска репрезентација испиша историја и за прв пат оваа година игра на Европското Првенство. За целата оваа фудбалска бајка да биде уште поубава, се погрижи Mozzart. Mozzart за секој гол на Македонија на првенството, донира по МИЛИОН денари во хуманитарни цели. Досега нашите фудбалери дадоа два гола, и со тоа се собрани 2.000.000 денари во хуманитарни цели.

Уживајте во фантастичните натпревари и заработете во Mozzart.

* Квотите се подложни на промени, но во секој момент во Mozzart ќе бидат најголеми на свет.

Реклама
Реклама
Реклама

Популарни