Поврзете се со нас

футсал

Футсал селекцијата ја победи Црна Гора во Никшиќ

Македонската А футсал репрезентација забележа победа на првиот контролен натпревар против Црна Гора. Дуелот одигран во Никшиќ мина во наша...

Повеќе вести
Реклама
Реклама