Поврзете се со нас

НБА

НБА Топ 10: Вембањама со екстра забивања, Пауел со атракција за број еден (ВИДЕО)

Објавено

на

НБА лигата беа актуелна со нови натпревари, нови мајстории, а тоа воедно значи дека имаме и нова топ листа на најубавите моменти на денот.

Десет потези се најдоа во фокусот на вниманието, неколку од нив се дело на Вембањама од Сан Антонио, исто така во акција го имаме и Пауел од Клиперс, момците од Минесота…вистиско ужување во две ипол минути.

Реклама
Реклама
Реклама

Популарни