Поврзете се со нас

НБА

НБА Топ 10: Моќен цепелин во режија на Леброн и Ривс, Џоунс Џуниор леташе преку Лавин (ВИДЕО)

Објавено

на

Многу натпревари се одиграа во НБА лигата, а секогаш кога е така е многу тешко да се изберат најдобрите, најмагичните акции и потези.

Веќе ја имаме новата Топ листа која ја отвара Леброн со цепелинот во режија со Ривс, а ја затвара членот на Далас, Џоунс Џуниор кој имаше брутално забивање од „втора“ против неговиот поранешен клуб Чикаго.

Реклама
Реклама
Реклама

Популарни