Поврзете се со нас

Италија

Крадци му го уништија автомобилот на Балотели, тој им порача: Молете се да не ве најдам (ВИДЕО)

Објавено

на

Марио Балотели се уште е без ангажман во оваа сезона, а додека трае таа потрага по нов клуб му се случи една непријатна ситуација, крадци му го оштетиле автомобилот и му украле вредни работи.

Поранешниот италијански репрезентативец беше бесен и ги искористи социјалните мрежи да им испрати порака на оние кои ова го направиле.

-Знам дека ти…кој и да си, ќе бидеш свесен кога ќе ја видиш оваа порака. Ќе ти кажам дека подобро за тебе е да се молиш, силно да се молиш за да не дознаам кој си затоа што ако дознаам ќе си имаш големи проблеми со законот, друго не можам да ти направам. Ти кукавичко копиле, -порача популарниот Супер Марио.

Реклама
Реклама
Реклама

Популарни