Поврзете се со нас

НБА

НБА Топ 10: Страшни асистенции во режија на Дончиќ и Џејмс, Едвардс и Милер со забивања од кои боли глава (ВИДЕО)

Објавено

на

НБА лигата ни донесе нови средби, а со тоа и нови мајстории на терените за задоволство, ерупција на трибините.

Избрани се најдобрите десет потези на денот, листа на која во акција се Дончиќ, Кари, Џејмс, Едвардс, Милер, Томпсон…акции за вистинско уживање.

Реклама
Реклама
Реклама

Популарни