Поврзете се со нас

Лига на шампиони

„Златна Копачка“ те носи на Лига на шампиони!

Објавено

на

Натпревар од Лигата на шампионите, ти и личност по твоја избор, со платено сместување и пат? Играј во Златна копачка и освој го овој аранжман за натпреварот помеѓу Атлетико Мадрид и Милан.

Секој уплатен тикет и секој погоден пар во Златна копачка ти носат бодови кои те рангираат на ранг листата. Натпреварот завршува на 08.11, а победникот ќе патува со уште една личност по негов избор во Мадрид на Лигата на шампионите.

За второпласираниот следува iPhone 12 Mini, додека третиот ќе добие Vivax 43” телевизор и ваучер од 6000 денари во Златна Копачка.

Од четврто до десетто место, сите пласирани добиваат по 1000 денари ваучер.

Дознај ги правилата на бодување на следниот линк и како секој уплатен тикет во Златна Копачка те носи поблиску до Лигата на шампионите и неповторливо искуство.

https://zlatnakopacka.mk/promocii/liga-na-sampioni

Реклама
Реклама
Реклама

Популарни