Поврзете се со нас

Германија

Топ 10 најнеочекувани голови на месецот во Бундеслигата (ВИДЕО)

Објавено

на

Германската Бундеслига е пред самиот крај, а тоа значи дека ќе ги добиеме сите одговори околу тоа кој ќе биде шампион, кој ќе се пласира во ЛШ и во Европа, но и кои тимови ќе го загубат прволигашкиот статус.

Во пресрет на завршницата од Бундеслигата излегоа со уште една специфична, ама воедно и стандардна компилација со десетте најнеочекувани голови на месецот. Се работи за голови во месец април, па погледнете кој се е на листата, одбројувањето.

Реклама
Реклама
Реклама

Популарни