Поврзете се со нас

Евролига

Десетте најмоќни забивања на месецот во Евролигата (ВИДЕО)

Објавено

на

Додека се чекаат возбудувањата од новата рунда во Евролигата од најквалитетното кошаркарско натпреварување на стариот континент излегоа со супер квалитетна компилација, Топ 10 најмоќни забивања на месецот.

Се работи за мајстории од претходниот месец и на вас останува да уживате и да си го изберете фаворитот.

Реклама
Реклама
Реклама

Популарни