Поврзете се со нас

Супер Куп

„Џокерот“ Мартинез му донесе титула на Баерн во УЕФА Суперкупот (ВИДЕО)

Германскиот гигант, Баерн Минхен и дефиниитвно е најдобрата екипа во Европа во овој момент, за 2020 година, а за тоа...

Реклама
Реклама