Поврзете се со нас

НБА

НБА Топ 10: Луцидна асистенција на Јокиќ, Шарп го разби кошот на Лејкерс (ВИДЕО)

Објавено

на

Голем број на мечеви се играа во НБА лигата, а од сите тие битки беа избрани најдобрите потези на денот.

Позицијата еден е резервирана за Шарп и неговото моќно забивање против ЛА Лејкерс, додека вицешампионското место е резервирано за Јокиќ и неговата магија, луцидност против Хјустон Рокетс. Уживајте во овие мајстории!!!

Реклама
Реклама
Реклама

Популарни