Поврзете се со нас

НБА

НБА Топ 10: Летечкиот Едвардс го „скрши“ обрачот на Индијана (ВИДЕО)

Објавено

на

blank

Десет натпревари се одиграа во НБА лигата, а истите донесоа супер моменти, акции кои влегоа во конкуренција за најновата Топ листа.

На најновото одбојување имаме десет супер квалитетни потези кои ги предводи младата ѕвезда на Минесота Тимбервулвс, Ентони Едвардс кој имаше супер моќно и квалитетно забивање против Индијана Пејсерс.

Реклама
Реклама
Реклама

Популарни