Поврзете се со нас

НБА

НБА Топ 10: Леброн делеше асистенции со една рака преку целиот терен, Ален го „скрши“ обрачот на Оклахома (ВИДЕО)

Објавено

на

blank

Нов ден, нови натпревари и нови супер атрактивни и квалитетни потези во НБА лигата кои се најдоа на најновата Топ 10 листа.

Двеминутната компилација ни носи одлични мајстории, тука е Леброн со асистенцијата со една рака преку целиот терен, Ален со моќните забивања, Мичел со неговите дриблинзи заокружени со погодок…

Реклама
Реклама
Реклама

Facebook

Популарни